הנעזרים בשירותי המחלקה 

חולים הנזקקים לטיפולי דיאליזה, חולי סרטן הנוסעים להקרנות ולטיפולים שונים, הסעת נכים בכסאות גלגלים ועוד. עלויות שירותי האמבולנסים הפרטיים הינן גבוהות מאוד. ההחזר מגופי הבריאות השונים הינו חלקי בלבד ורבים מהחולים אינם יכולים לעמוד בהן באופן שוטף. "עזר מציון" מסיעה את החולים באמבולנסים חדישים ומאובזרים, ללא כל עלות ובשיתוף עם קופות החולים.

 

הזמנת נסיעה

כדי להזמין נסיעה יש לפנות לטלפון: 03-6144666 עד לשעה 12:00 ביום שקודם לנסיעה המבוקשת. הסעות ליום ראשון יש להזמין ביום חמישי עד לשעה 12:00. לתיאום הסעה לחולים שאינם מוגבלים בתנועתם - לחצו כאן.

 

הסעות מיוחדות

"עזר מציון" רואה זכות וחובה לעמוד לשירות כל חולה באשר הוא ולהקל ולו במעט את סבלו. לכן, מסיעה המחלקה חולים ומוגבלים גם לצרכים מיוחדים שאינם רפואיים. כך למשל מתבצעות הסעות של חולים ומוגבלי תנועה, המעוניינים להגיע לשמחות של יקיריהם ואינם מסוגלים לעשות זאת בכוחות עצמם, ועוד. לאורך השנים בוצעו נסיעות רבות של חולים, בהם חולים סופניים, שביקשו להגשים חלום ולבקר באתר מסוים.

 

מעקב ובקרה

כל הרכבים נמצאים בקשר רציף עם מוקד השירות ועם מרכז הבקרה של המחלקה. בכל רגע נתון יכול לראות צוות המוקד היכן נמצא כל אחד מכלי הרכב, והוא מקבל עדכון על כל שינוי בתכנית, ביטול נסיעה, ועוד.

 

 

אחזקה וניהול

צוות המחלקה כולל: נהגים מיומנים בעלי תעודת חובש בכיר, קצין תעבורה, איש אחזקה, מוקדנים ואנשי מינהלה.

כל הרכבים במחלקה להסעת מוגבלים מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, בכדי לשמור על בטיחות מקסימלית של החולים וצוות הנהגים. קצין תעבורה מרכז את כל נושא הבטיחות, לרבות ניהול תיק לכל אחד מכלי הרכב, בדיקות תקינות שוטפות לכלל הרכבים, חתימה על רישיונות, ועוד. איש האחזקה של המחלקה אחראי על הטיפול והתיקונים, באתר הארגון או במוסכים חיצוניים.

 

מנהל: פנחס מנדה

כתובת: הרב רבינוב 5 בני ברק

טלפון: 03-6144666