אל הבריכה מגיעים לאורך השנה מאות מטופלים, בהם: נכים, חולי פרקינסון, טרשת, ניוון שרירים ומחלות נוספות; אנשים הסובלים מבעיות פיזיות-מוטוריות שהתעוררו במהלך החיים (כתוצאה מתאונות, ניתוחים או בעיות אחרות); תינוקות וילדים עם איחור התפתחותי ברמות שונות; מטופלים עם בעיות רגשיות, הפרעות קשב וריכוז, בעיות תקשורת ועוד; חולי סרטן המטופלים ע"י "עזר מציון"; בני הגיל השלישי המעוניינים להשקיע בבריאותם ומקיימים פעילות גופנית, ועוד.

 

בבריכה פועל צוות מטפלים מקצועי שעבר הכשרה קפדנית וממשיך להשתתף בהדרכות ובהשתלמויות לאורך השנה. הסטנדרט המקצועי גבוה במיוחד ומתייחס לא רק לרמה הגבוהה של המטפלים אלא גם לתהליך הטיפול שהינו מכוון מטרה: המטופלים משקיעים מאמצים בהשגת תוצאות, בשימור שלהן ובהצגת התקדמות מטיפול לטיפול, ומנצלים באופן המיטבי את כל משך זמן הטיפול.

בנוסף לטיפולים השוטפים מתקיים בבריכה קורס להכשרת מטפלות בהידרותרפיה (נשים בלבד) מטעם מכון וינגייט.

 

אנו רואים לנגד עינינו את המטופל, מעניקים יחס אישי ומסור ועושים ככל שביכולתנו כדי להקל עליו. לכן, מטופלים פרטיים שאין להם זכות למספר טיפולים מטעם הקופה או כאלה שניצלו את מלוא המפגשים שלהם, יכולים לקבל את הטיפולים במחירים נוחים יחסית למקובל בשוק.

 

אל הבריכה יכולים לפנות הזקוקים לטיפול הידרותרפי (עם עדיפות לבעלי אבחנה וסיכום רפואי ברור, כנ"ל) וכן המעוניינים בהתעמלות במים, שישובצו בקבוצות בעלות נמוכה מאוד.

הבריכה פועלת בשיתוף עם קופות החולים.

 

מנהלת: רבקה גור אריה

כתובת: הרב רבינוב 5 בני ברק

טלפון: 03-6144490

מייל: sw_pool@ami.org.il