אנחנו רואים אתכם יושבים בשעות הקטנות של הלילה מחוץ לחדר ניתוח, יושבים בלחץ ליד הטלפון, ממתינים להסעה אל בית החולים.
אנחנו שומעים את מילות הדאגה הקטנות שאתם לוחשים זה לזה מעל למיטת האשפוז של בתכם התינוקת.
אנחנו שומעים את הבטן המקרקרת, כי למי יש זמן להכין ארוחת צהריים חמה כשהבעל נמצא בטיפולים?

בשביל זה אנחנו כאן. המתנדבים של עזר מציון נמצאים בבתי החולים ברחבי הארץ, במחלקות השונות, כדי לחלק קפה חם ועוגה תוצרת בית, כדי לשבת ליד חולה שנמצא לבדו, כדי לדאוג לפעילויות שיפיגו את השעמום ופשוט להיות אתכם.
המתנדבים שלנו דואגים לכם לארוחות חמות, להסעות לטיפולים וחזור, להשאלת ציוד רפואי, להתאמת ציוד שיקומי ועוד מעשי חסד רבים שנעשים בחיוך, בחום ובצניעות.

אנחנו פה לדאוג, כדי שאתם לא תדאגו.

על מנת ליצור מעטפת שירותים עבור חולים ובני משפחותיהם, עזר מציון מפעילה מערך מחלקות שונות בבתי החולים ברחבי הארץ. בניהן- השאלת ציוד רפואי ושיקומי  כדי לאפשר יציאה בטוחה מבתי החולים ולהתאים עבורכם את הציוד שיעזור להחלים או לטפל בבן משפחה שזקוק להשגחה או שיקום.
בעזר מציון מחלקה לשירות הסעות לחולים ולאנשים עם מוגבלות באמבולנסים כדי להקל על הנסיעה והיציאה מבית החולים, וכן מתנדבים רבים במחלקת מחוברים לחיים המסיעים מלווים ובני משפחה אל ומבית החולים, מחלקים ארוחות חמות למשפחות הזקוקות לך, מסיעים תרופות ועוד. 

אנחנו יודעים שכשיצאתם בבהילות מהבית למיון ילדים לא לקחתם לכם משהו לאכול, ועכשיו אתם כבר שלוש שעות במיון ילדים ולא אכלתם ולא שתיתם דבר. בשבילכם מפיעלים המתנדבים שלנו קפיטריות ניידות העוברות במחלקות השונות ומחלקות קפה ועוגה על מנת להקל על השהות הארוכה לצד קרוב משפחה מאושפז. 
למחלקות השונות בבתי החולים מגיעים גם המתנדבים שלנו ותומכי הרווחה, אשר אחראים על החיוך ומצב הרוח של החולים ובני משפחותיהם, בין אם מדובר בארגון מסיבת יום הולדת בין טיפולים, מתן הפתעות או פשוט ליווי ותמיכה לאורך הדרך. 

יה"ר שלא תצטרכו, אבל אם תצטרכו, דעו שאתם לא לבד.