"אנחנו גאים ונרגשים מבני הקהילה האתיופית, מההירתמות העצומה והערבות ההדדית שהפגינו ביומיים האלה ושהגענו למספר עצום של דגימות". כך אומר נגוסו אמביה, דודה של וורקנש אמביה, החולה בלוקמיה וזקוקה לתרומת מח עצם.

"זה היה פשוט מדהים. בתוך שעות אלפים הגיעו לתחנות בכל רחבי הארץ ומילאו את מאגר התורמים של הקהילה האתיופית" מסבירה ד״ר ברכה זיסר, מנהלת המאגר הלאומי לתורמי מח עצם. "הבדיקות יצאו כבר היום למעבדה וכולנו תקווה שיימצא תורם לוורקנש הזקוקה לתרומת מח עצם דחופה".

בחצות אתמול כאשר כולם הבינו שהמבצע עלה בהרבה על היעד הנדרש הייתה  התרגשות עצומה בקרב הפעילים הרבים מבני הקהילה שעבדו בימים האחרונים ימים ולילות להצלחת המבצע להצלת וורקנש .

הרשתות החברתיות וקבוצות הווטצאפ הרבות געשו מרב גאווה "תודה לוורקנש שהכניסה אותנו לתוך עולמה וגרמה לנו להתאחד" כתב אחד הפעילים. "תודה לקהילה המדהימה שבשעת צרה היא תזיז קיר או תבנה חומה בזמן מאוד קצר".

״החלמה מהירה לוורקנש  ומקווה שבהתגייסות של כולנו הרווחנו את החיים שלה וגם נוכחנו לדעת את גדולתם של צעירי הקהילה שהתגייסו במלוא הדרם. יישר כוח לכולם וגאה בכם", כתבה פעילה נוספת.

לקמפיין התגייסו גם מובילי דעה מקרב בני הקהילה, בהם מלכת היופי לשעבר, טיטי איינאו, הכדורגלן ברוך דגו, הדוגמנית טהוניה רובל וסגנית ראש עיריית תל אביב, מהרטה ברוך, שהצטרפו למאגר וקראו לבני הקהילה לסייע להצלתה של וורקנש.