גני "עזר מציון" מציעים סביבה אופטימלית לגדילה, להתפתחות בריאה ולקידום ושיפור ביצועיו של הילד בכל התחומים. בצוות החינוכי גננות מקצועיות ומנוסות, ולצידן צוות פארא רפואי רחב הכולל פיזיותרפיסטיות, מרפאות בעיסוק וקלינאיות תקשורת. דגש רב ניתן בגנים על עבודה רב צוותית ושיתוף פעולה מלא בין הצוות החינוכי והצוות הפארא רפואי. שיתוף הפעולה מתקיים החל משלב כתיבת המטרות המותאמות אישית לכל ילד ונמשך לאורך כל השנה, בעבודה עצמה, בישיבות השוטפות ובמעקב אחר השגת המטרות וקידום הילד.

 

בכדי לקדם כל ילד באופן אופטימלי, מתקיימים בגנים גם חוגים מהנים המותאמים למטרות וליעדים ההתפתחותיים הנדרשים. ביניהם חוג כלבנות, חוג ריתמיקה, בילוי בפארק ההתפתחותי, ועוד. אלה, בשילוב שעות מוגברות של טיפולים פארא-רפואיים (מעבר לדרישות משרד החינוך) ועבודה משולבת בחדר הטיפול ובגן עצמו, מביאות לכך שהילדים חווים "קפיצה" משמעותית בביצועים בכל התחומים.

 

בהתאם לסטנדרט המקצועי של "עזר מציון", הצוות כולו עובר הכשרה מקצועית והשתלמויות באופן שוטף לאורך השנה. ישיבות הצוות המורחבות והחשיבה הרב מקצועית מסייעות לקידום הילדים.

 

דגש מיוחד ניתן לקשר עם ההורים. לאורך כל השנה מתקיימים מפגשים אישיים בהם מעודכנים ההורים על המטרות, צופים בטיפולים, משתתפים במסיבות ובפעילויות אחרות ולוקחים חלק במסע החשוב והמרגש של ילדם.

 

מנהלת: חני יעקבסון

טלפון: 073-3956721

מייל: chaniyakovson@ami.org.il