יאיר גוזלן, 34, מתמודד נפש, עבד בשנים האחרונות במסגרות שונות שיקומיות בהן לא מצא את עצמו.

יגאל מאיר, רכז תעסוקה נתמכת בעזר מציון. סייע לו למצוא עבודה בשוק החופשי. בחודשים האחרונים הוא עובד כמחסנאי בחנות למוצרי תינוקות, חש סיפוק מעבודתו וגם מרוויח יותר.

"יגאל מ"עזר מציון" הציע לי את האפשרות לעבוד כאן. בזכותו התקבלתי לחנות. אני עובד כאן כמחסנאי ומאד נהנה מהעבודה. העובדים האחרים אוהבים אותי. יגאל מבקר אותי כאן, חשוב לו שיהיה לי טוב. אם יש לי בעיה אני מתייעץ איתו והוא עוזר לי.

בעבר עבדתי בעבודה שיקומית והרווחתי 7 שקלים לשנה. זה היה מעליב, ידעתי שאני מסוגל ליותר, ואכן כאן אני מרוויח יותר ומצליח. זה נותן לי תחושה טובה וסיבה לקום בבוקר". שירות תעסוקה נתמכת של "עזר מציון" הוא שירות המסייע למתמודדים להשתלב בעבודה בשוק הפתוח. רכז השירות מסייע למתמודד בזיהוי היכולות האישיות והתעסוקתיות, בזיהוי ההעדפות האישיות, בפיתוח מיומנויות למציאת עבודה, בכתיבת קורות חיים ובהכנה לראיון העבודה ובאיתור מקום עבודה מתאים. לכל מתמודד ניתן ליווי אישי במקום העבודה לכל אורך הדרך, כולל בניית מסלול תעסוקה עד לפיתוח קריירה בהתאמה ליכולותיו, מיצוי זכויותיו ביחסי עובד-מעביד וכן השתתפות בקבוצות התערבות מקדמות החלמה.