להגרלה השנתית של עזר מציון לחצו כאן

 

מצילים חיים וזוכים בפרסים!

 

אתם כבר מכירים אותנו. להגיד לכם ש"דווקא השנה" אנחנו פה – זה לא נכון, כי אנחנו פה תמיד, ואתם פה תמיד לעזור לנו לעזור. כמו תמיד אנחנו עסוקים בעזרה לחולי סרטן ובני משפחותיהם, בליווי ניצולי שואה וקשישים, במתן עזרה לבוגרים ולילדים עם מוגבלויות ועוד ועוד.

 

מה בכל זאת שונה אצלנו השנה?

 

כולנו כאובים. כולנו דואגים. ויש הרבה הרבה יותר אנשים שזקוקים לעזרה! אנחנו חייבים לעזור להם, ובזכות הגרלת 'פרס מציל חיים' נוכל לא רק לעזור להם, אלא גם להעלות קצת חיוכים מסביב. תגידו, יש כיף גדול יותר מלזכות בפרסים שווים, וגם להציל חיים?

 

כן, זו העסקה שאנחנו מציעים לכם: להצטרף להגרלת 'פרס מציל חיים', שבה יש לכם הזדמנות לזכות בפרסים לפי בחירתכם, וחוץ מזה לזכות שהכסף שלכם ישמש לפעולות של עזרה והצלת חיים, כגון פיענוח דגימות מח עצם, הסעת חולת סרטן באמבולנס לאירוע משפחתי או לטיפול מציל חיים, הגשמת משאלות לניצולי שואה ושאר שירותי המעטפת שאנו נותנים לחולים, לקשישים, למתמודדים ולבני משפחותיהם!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרכוש כרטיסי הגרלה (שאגב, חלק מהם מגיעים עם מתנה שווה ללא הגרלה!), לבחור פרסים מהקטלוג שלנו (מטבח חדש, רכב, כספת מלאה בכסף ועוד מבחר פרסים משתלמים), וזהו, אתם בפנים.

 

בזכותכם ובזכות אדיבותם של חברות, יבואנים וידידי 'עזר מציון' שתרמו לנו את הפרסים השווים של ההגרלה הזאת, נוכל לא רק להמשיך את הפעילות שלנו ולעזור לכל מי שצריך אותנו, אלא גם לגרום להרבה אנשים לחייך.

 

בואו נתחיל!

 

להגרלה השנתית של עזר מציון לחצו כאן