הטורניר שכבר הפך למסורת, מתקיים במועדון זו השנה השמינית, ונועד לתמוך במאגר הלאומי לתורמי מח עצם, למען הצלת חיים של חולי סרטן.

 

שחקני הגולף, משתתפי הטורניר, הקימו לפני שש שנים את מאגר Hole in one, שבזכותו כבר בוצעו 28 השתלות מח עצם מצילות חיים. בין השחקנים שהתגייסו למשימה והפגינו רוח ספורטיבית: רן סער, מאיר שמיר, רועי בן ימי, מודי כידון, ג'קי מוקמל, אליעזר שקדי, צבי בראון, צחי גילון ועוד.

 

השנה, לראשונה, השתתפו בטורניר גם שחקנים מתלמדים לצד הוותיקים והמקצוענים, ובהם קבוצה לא שגרתית של גברים חולי סרטן. את קירות המחלקה האונקולוגית בבית החולים החליפו המרחבים הירוקים והאוויר הצח, ואת מכשירי העירויים וצפצופי המוניטורים החליפו המחבטים ושריקות הכדורים.

 

היציאה אל כרי הדשא נסכה בקרב החולים כוחות חדשים והם הפגינו ביצועים מרשימים גם במשחק. את המקום הראשון בקרב המתלמדים כבשה בסערה קבוצתו של נמרוד אברהם. נמרוד עצמו נפרד מהשחקנים מיד בתום המשחק ומיהר לאשפוז כדי לקבל טיפול - עוד בטרם ההכרזה על הזכייה.

 

טקס הענקת הגביע התקיים בסופו של דבר בבית החולים תל השומר, ומי שהעניק אותו לנמרוד היה לא אחר מהרב חנניה צ'ולק - יו"ר עזר מציון. הרב צ'ולק בירך את נמרוד בחום ואיחל לו שנים רבות של בריאות ואושר - וגם הישגים במגרש הגולף (בשנה הבאה, כמקצוען מן השורה...).