לאחרונה נחנך מרכז תמיכה חדש בחולי סרטן ע"ש מוטי זיסר ז"ל.

המרכז החדש בפתח תקוה כולל את 'בית אורנית' שהוקם על-ידי ברכה ומוטי זיסר יחד עם "עזר מציון" לאחר החלמתו של מוטי, וגם את בית המאגר הלאומי לתורמי מח עצם אשר הושק לאחרונה.

בית אורנית חודש והוא מארח משפחות של חולי סרטן המאושפזים בבתי חולים סמוכים, ומאפשר תמיכה רגשית וחברתית לחולים ומשפחותיהם באמצעות אומנות, פינת חי, מוזיקה, לגו ועוד.

בית המאגר מאפשר את הרחבת פעילות המאגר הלאומי למח עצם והצלת חיים בתחום, העמקת המחקר בנושא והרחבת מודעות הציבור לחשיבות התרומה.

לאחר טקס הסרת הלוט מעל המבנה המרכזי, התקיים טקס קביעת מזוזה בבניין המאגר על ידי הרב חנניה צ'ולק, יו"ר ארגון ''עזר מציון'', ולאחריו התקיים אירוע לזכרו של מוטי זיסר ז"ל במלאת שלוש שנים לפטירתו.

לטקס הגיעו משה ליאון, ראש העיר ירושלים, רמי גרינברג, ראש העיר פתח תקוה, ד"ר ברכה זיסר מנהלת בית אורנית והמאגר הלאומי לתורמי מח עצם, אנשי העסקים השותפים לפעילות המרכז וידידי המשפחה, אלפרד אקירוב ורעייתו, אלי אלעזרא, עמי גניגר ורעייתו, ישראל (איזי) בורוביץ' ועוד.

ד"ר ברכה זיסר: "אומרים שאחרי המעשים נמשכים הלבבות, ומוטי היה קודם כל איש של מעשים. אני מאמינה שפתיחת הבניין החדש הוא מעשה שמביט קדימה. שלוש שנים אחרי שנפרדנו ממך מוטי, אנחנו המשפחה, עזר מציון והחברים מביטים קדימה ופותחים בניין חדש שכולו יהיה חסד ומקדישים אותו לך".