דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לא מצאתם את השירות המבוקש? התקשרו אלינו ונעשה הכול כדי לסייע! 2236*

יום הולדת שמח ירדן!

צפו במסיבת יום ההולדת של ירדן, בה אורחת הכבוד הייתה תורמת שתרמה לה מח עצם והצילה את חייה

לירדן גילו את המחלה כשהייתה בת שנתיים. הוריה קיבלו מהרופאים בשורה רעה וחד משמעית: בלי תרומת מח עצם, אין לירדן שום סיכוי לשרוד. כך הם הגיעו אל מאגר מח העצם של עזר מציון, מלווים בחשש מהול בשביב קטן של תקווה, למצוא לה תרומה שתציל את חייה.

 

צוות מאגר מח העצם יצא למשימה, ומתוך מעל מיליון הדגימות הפוטנציאליות שנמצאות במאגר נמצאה דגימה המתאימה לירדן. הדגימה של ליטל. ליטל לא חשבה פעמיים והסכימה מיד לתרום מח עצם כדי להציל את חייה של ירדן.

 

ירדן וליטל נפגשו לראשונה שנה לאחר מכן, בדיוק ביום ההולדת של ירדן, בחגיגה שהייתה לא רק חגיגה של פתיחה של שנה חדשה, אלא חגיגה מרגשת של חזרה לחיים. "אני לא חושבת שיש הרבה אנשים שיכולים להגיד שהם הצילו חיים" אמרה ליטל בדמעות, "ועכשיו שאני אומרת את זה, זה לא נתפס. אבל אני באמת הצלתי חיים".

 

ירדן היא אחת מתוך אלפי חולים אשר חייהם ניצלו בעקבות מאגר מח העצם של עזר מציון, מאגר מח העצם היהודי הגדול ביותר בעולם. מאגר מח העצם מהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד ממעטפת השירותים הרחבה של עזר מציון עבור חולים ובני משפחותיהם, ומאפשר, מדי יום, למשפחות רבות לקבל הזדמנות שניה לחיות.

 

רוצים לדעת אם אתם גם במאגר מח העצם של עזר מציון? הכנסו ובדקו כאן

המפגש בין ליטל לירדן

הישארו מעודכנים הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים ולקבל מידע על פעילות עזר מציון? הירשמו לניוזלטר שלנו

ידע שנותן כוח מאמרים וכתבות

כל המציל נפש אחת בישראל - המפגש בין יוסף חיים תורם מח עצם ולוולדימר הנתרם

יוסף חיים תרם מח עצם וקיים את הכתוב "כל המקיים נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא", בואו לקרוא על המפגש המרגש בין יוסף חיים לוולדימיר, הנתרם >>

סמל דניאל חמו הי"ד הציל חיים בחייו ובמותו

סמל דניאל חמו הי"ד, שנהרג בג'בליה, הציל חיים בחייו ובמותו. הוא זכה לתרום מח עצם בעיצומה של הלחימה והציל חיים של אישה שהייתה זקוקה בדחיפות לתרומה! הכנסו לקריאת סיפורו של הגיבור דניאל חמו

המפגש המרגש בין מוראל ציקורל, כוכבת הטיקטוק, ובין טליה, הילדה שאת חייה הצילה

צפו במפגש המרגש בין טליה בת ה-10 שחלתה בלוקמיה, למוראל ציקורל, כוכבת הרשת שהצילה את חייה בזכות תרומת מח עצם
אנחנו עובדים בלהציל חיים