דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לא מצאתם את השירות המבוקש? התקשרו אלינו ונעשה הכול כדי לסייע! 2236*

החיים לא בדיוק כפי שהזמנתם? הגעתם למקום הנכון

החיים מזמנים לנו אתגרים בלתי צפויים. לפעמים איננו מוכנים פיזית ונפשית לאתגרים של החיים ואנחנו זקוקים לתמיכה, לחיבוק, לחיוך ולכוס תה שיחמם את הגוף והלב. בעזר מציון דואגים לכם לעבור את התקופות הקשות. המתנדבים שלנו לא ייתנו לכם להישאר לבד. אם הגעתם לבית החולים, חפשו אותנו שם, אנחנו שם בשבילכם.

אנחנו רואים אתכם יושבים בשעות הקטנות של הלילה מחוץ לחדר ניתוח, יושבים בלחץ ליד הטלפון, ממתינים להסעה אל בית החולים. אנחנו שומעים את מילות הדאגה הקטנות שאתם לוחשים זה לזה מעל למיטת האשפוז של בתכם התינוקת. אנחנו שומעים את הבטן המקרקרת, כי למי יש זמן להכין ארוחת צהריים חמה כשהבעל נמצא בטיפולים?

 

בשביל זה אנחנו כאן. המתנדבים של עזר מציון נמצאים בבתי החולים ברחבי הארץ, במחלקות השונות, כדי לחלק קפה חם ועוגה תוצרת בית, כדי לשבת ליד חולה שנמצא לבדו, כדי לדאוג לפעילויות שיפיגו את השעמום ופשוט להיות אתכם.
המתנדבים שלנו דואגים לכם לארוחות חמות, להסעות לטיפולים וחזור, להשאלת ציוד רפואי, להתאמת ציוד שיקומי ועוד מעשי חסד רבים שנעשים בחיוך, בחום ובצניעות.

אנחנו פה לדאוג, כדי שאתם לא תדאגו.

על מנת ליצור מעטפת שירותים עבור חולים ובני משפחותיהם, עזר מציון מפעילה מערך מחלקות שונות בבתי החולים ברחבי הארץ. בניהן - השאלת ציוד רפואי ושיקומי כדי לאפשר יציאה בטוחה מבתי החולים ולהתאים עבורכם את הציוד שיעזור להחלים או לטפל בבן משפחה שזקוק להשגחה או שיקום.
בעזר מציון מחלקה לשירות הסעות לחולים ולאנשים עם מוגבלות באמבולנסים כדי להקל על הנסיעה והיציאה מבית החולים, וכן מתנדבים רבים במחלקת מחוברים לחיים המסיעים מלווים ובני משפחה אל ומבית החולים, מחלקים ארוחות חמות למשפחות הזקוקות לך, מסיעים תרופות ועוד. 

 

אנחנו יודעים שכשיצאתם בבהילות מהבית למיון ילדים לא לקחתם לכם משהו לאכול, ועכשיו אתם כבר שלוש שעות במיון ילדים ולא אכלתם ולא שתיתם דבר. בשבילכם מפיעלים המתנדבים שלנו קפיטריות ניידות העוברות במחלקות השונות ומחלקות קפה ועוגה על מנת להקל על השהות הארוכה לצד קרוב משפחה מאושפז. למחלקות השונות בבתי החולים מגיעים גם המתנדבים שלנו ותומכי הרווחה, אשר אחראים על החיוך ומצב הרוח של החולים ובני משפחותיהם, בין אם מדובר בארגון מסיבת יום הולדת בין טיפולים, מתן הפתעות או פשוט ליווי ותמיכה לאורך הדרך. 

יהי רצון שלא תצטרכו, אבל אם תצטרכו, דעו שאתם לא לבד.

הכירו: עזר Express
הכירו: עזר Express

הישארו מעודכנים הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים ולקבל מידע על פעילות עזר מציון? הירשמו לניוזלטר שלנו

ידע שנותן כוח מאמרים וכתבות

כאן בשביל אחרים: התלמידים שלומדים בכל שבוע שיעור על התנדבות

שיתופי פעולה מרגשים בין מרכז היום לבוגרים עם מוגבלות בתנועה של 'עזר מציון' בנחלים, עם מוסדות לימוד בנחלים שבהם התלמידים לומדים על נתינה בהתנדבות קבוצתית

'עזר מציון' – התנדבות שמאפשרת לכם לעשות טוב

לכבוד יום המתנדב הבין-לאומי אספנו לכם את כל סוגי ההתנדבות שאפשר למצוא אצלנו ב'עזר מציון'. לכם נותר רק לבחור

ניצחתי את הסרטן, ועכשיו אני כאן בשביל אחרים

הם היו בצד הכואב, השתתפו כחניכים במחנות הנופש, שכבו במיטות בית החולים, והם יודעים סבל מהו. שלושה אנשים מופלאים שחלו, הבריאות והחליטו לעזור לאחרים, וכעת הם מספרים על התהליך שעברו ואיך בחרו לתת בחזרה.
אנחנו עובדים בלהציל חיים