דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)
לא מצאתם את השירות המבוקש? התקשרו אלינו ונעשה הכול כדי לסייע! 2236*
 
בית אורנית

סוויטות אירוח בבית אורנית

סוויטות ברמה מלונאית ללא תשלום עבור חולי סרטן ובני משפחותיהם, צמוד לבית החולים שניידר

סוויטות אירוח

למעטפת השירותים של בית אורנית יש מטרה אחת: להקל על משפחות של חולי סרטן.  
לכן הוקם בקומה השנייה של בית אורנית 'בית מלון' קטן הכולל עשרים ושש סוויטות המיועדות לחולי סרטן או לבני משפחותיהם, ללא תשלום. ישנן סוויטות המתאימות לזוגות וסוויטות המיועדות למשפחות, ובהן לנות משפחות שילדיהם מאושפזים במחלקות האונקולוגיות בשניידר.  

הסוויטות, בשילוב חדר האוכל המיועד לכל המבקרים בבית אורנית ובו מוגשות ארוחות חמות, גם הן ברמה מלונאית, מאפשרות להורים שאינם גרים במרכז, מקום לנוח ולשהות בו קרוב לילדם המאושפז, או למשפחה כולה - לבוא לבקר ולבלות יחד, דבר שאינו מתאפשר בשום מקום אחר, בגלל המחלה.  

הסוויטות משמשות כמרחב נשימה משפחתי או זוגי, סוג של 'בית' בתקופה לא פשוטה, ובעיקר הן מאפשרות להורים להסיר דאגה אחת מתוך רשימת הדאגות הארוכה, ולדעת שבסוף יום ארוך יהיו להם ארוחת ערב חמה ומקום נעים, נקי ומסודר, להניח בו את הראש ולצבור כוח.  
האירוח במקום בתיאום מראש עם מזכירות בית אורנית.  

סוויטות אירוח

אולי שאלת את עצמך

כמה זמן אפשר להתארח אצלכם?

 

כמה שצריך לצורך הטיפול במחלה, ובתיאום עם זמינות סוויטות הלינה בבית אורנית.

האם הלינה במקום עולה כסף?
 

כל האירוח במקום, כולל שירותי המרחב הפתוח ועוד, ניתנים ללא כל תשלום. הלינה בסוויטות האירוח של בית אורנית מותנות בזמינות, בהזמנה מראש ובשיקולי הצוות של בית אורנית.

ידע שנותן כוח מאמרים וכתבות

'עזר מציון' – התנדבות שמאפשרת לכם לעשות טוב

לכבוד יום המתנדב הבין-לאומי אספנו לכם את כל סוגי ההתנדבות שאפשר למצוא אצלנו ב'עזר מציון'. לכם נותר רק לבחור

ניצחתי את הסרטן, ועכשיו אני כאן בשביל אחרים

הם היו בצד הכואב, השתתפו כחניכים במחנות הנופש, שכבו במיטות בית החולים, והם יודעים סבל מהו. שלושה אנשים מופלאים שחלו, הבריאות והחליטו לעזור לאחרים, וכעת הם מספרים על התהליך שעברו ואיך בחרו לתת בחזרה.

לוקמיה: סרטן הדם

ישנם סוגים רבים של מחלות סרטן בהן הטיפול בהשתלת מח העצם עשוי להביא לריפוי מלא. מה ניתן ללמוד ממחלת הסרטן ומהו הטיפול הראוי ביותר לטיפול בסרטן הדם?

סובבו את הגלגל: הנעזרות שהפכו לעוזרות

במשך חודשים ארוכים הייתה רחל מאושפזת בבית חולים. מתנדבי עזר מציון היום שם בשבילה בימים הקשים, לחבק, להקשיב ולפנק עם קפה ועוגה ועוד הרבה מעבר. רחל החליטה שכשתבריא ותשתחרר מבית החולים היא 'תעביר את זה הלאה'. זהו סיפור על גלגלים של חסד של ארבע נשים מופלאות.
אנחנו עובדים בלהציל חיים